EN  |  RU  |  PL

VDS

VDS KompletTesty

Testując pierścienie konkurencyjnych europejskich firm, starannie wychwytywaliśmy wszelkie występujące wady i uniedogodnienia. Zastosowane rozwiązania są dogłębnie przemyślane i przetestowane.

System wykonany jest z tworzywa technicznego z domieszkami odpowiednich pigmentów. Dzięki temu zmniejszyliśmy opory tarcia pomiędzy pierścieniami. Przeprowadzone próby zniszczeniowe wykazały właściwie zerową zniszczalność pierścieni w normalnych warunkach użytkowania. Uszczelniający o-ring czołowy pomiędzy pierścieniami wykonany jest z silikonu, co pozytywnie wpłynęło na szczelność układu oraz również zmniejszyło współczynnik tarcia.

Na płaszczyźnie czołowej pomiędzy pierścieniami umieściliśmy trzy stopery (kołki blokujące), których zadaniem jest zablokowanie pierścieni w odpowiednim położeniu podczas zamykania systemu.

Przeprowadziliśmy serię udanych testów na manszetach stożkowych oraz butelkowych co dowodzi, iż jest to system bardzo uniwersalny.

VDS Rozmiary

Rozmiary i kolory

Oferujemy cztery rozmiary pierścieni w sprzedaży o zróżnicowanej średnicy wewnętrznej:

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować pierścienie w każdym kolorze, natomiast w seryjnej produkcji stosujemy pierścienie czarne.


Instrukcja montażu

Instrukcja montażu

Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję montażu w formacie PDF.