EN  |  RU  |  PL

Produkty

Produkt VDS System

Produkt VDS System

System VDS INSET

Na życzenie klientów, którzy pragną na stałe zamontować nasze pierścienie do suchego skafandra, zaprojektowaliśmy pierścienie wklejane VDS INSET. Jest to bardzo uniwersalna wersja systemu SMART, gdyż możemy używać do nurkowania manszety lateksowej bądź zupełnie z niej zrezygnować. Pierścienie są wklejone na stałe do rękawa skafandra co zapewnia właściwe uszczelnienie połączenia. Możemy również używać tego modelu pierścieni jako mobilnych w sytuacji, gdy nie jesteśmy zdecydowani na wklejenie do suchego skafandra.

Oferta skierowana jest do producentów suchych skafandrów oraz serwisów sprzętu nurkowego. Klientów indywidualnych kierujemy do naszego serwisu, gdzie można dobrać odpowiedni rozmiar pierścieni do skafandra oraz wykonać usługę wklejania.


Produkt VDS System

PIERŚCIENIE MONTAŻOWE

W komplecie zestaw pierścieni montażowych z możliwością wyboru rozmiaru, odpowiednio do wybranego rozmiaru systemu VDS. Stworzyliśmy pierścienie w różnych kolorach w zależności od praktykowanego rodzaju rękawic (żółte – cienka lub zielone – z ocieplaczem) oraz grubości manszety lateksowej (białe – mansz. cienka 0,75mm, czarne – gruba 1,25mm).
Produkt VDS System

USZCZELNIAJĄCE ORINGI CZOŁOWE

W komplecie para USZCZELNIAJĄCYCH ORINGÓW CZOŁOWYCH wykonanych z miękkiej gumy. Idealnie uszczelniają zamek dając gwarancję szczelności pierścieni. Do wyboru rozmiar S, M, L i XL odpowiednio do wybranego rozmiaru naszych pierścieni.